• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

Фурнітура для вікон Дніпро

Якісна фурнітура для вікон, дверей та балконних систем з ПВХ

НАДІЙНІСТЬ. ПРАКТИЧНІСТЬ. ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ.

Основні критерії якості фурнітури вікон - зручність, плавність та безшумність роботи усіх деталей вікна. Фурнітура щільно притискає стулку вікна до рами, що виключає будь-яке продування і знижує тепловтрати в холодну пору року, а також помітно підвищує звукоізоляційні характеристики виробу. 

Ми використовуємо тільки перевірені бренди виробників фурнітури :    

  • ROTO
  • AXOR
  • MACO
  • SIEGENIA
Фурнітура для вікон металопластикових у Дніпрі Фурнітура для ПВХ вікон Дніпро
Фурнітура для ПВХ вікон Фурнітура для ПВХ вікна
Багатошарова технологія захисного покриття фурнітури, забезпечує високу стійкість до появи корозії виробів, протягом всього часу експлуатації.
Переваги фурнітури для металопластикових вікон ROTO NT. До речі, якщо ви купили вікна REHAU у Дніпрі, вам така фурнітура так само підходить.

Отже, як лідер інноваційних віконних технологій, виробник фурнітури - фірма "ROTO FRANK AG" пропонує інтелігентні додаткові прилади, що забезпечують безпеку та комфорт у сучасному будинку. Завдяки впровадженню передових технологій штампування, зварювання та лиття фурнітура є еталоном якості та надійності. Про надзвичайну надійність до зносу (гарантія 10 років), її відповідності нормам ДСТУ та СЕ свідчать німецькі та міжнародні сертифікати. Спеціальне покриття фурнітури "ROTOsil", що самовідновлюється, грунтоване на нанотехнології має колір матового срібла і відрізняється підвищеним захистом від корозії (оцинковано, хромовано і лаковано).

Головний офіс:
м. Дніпро, вул. Гоголя, 15
тел.: (067) 567-24-76,
тел.: (050) 363-81-11.

Вікна Rehau купити у Дніпрі

ОБСЛУГОВУВАННЯ ВІКОННИХ І ДВЕРНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Мастило та технічне обслуговування

З точки зору безпеки елементи фурнітури слід регулярно перевіряти на стабільність кріплення і коректність роботи. У разі необхідності потрібно підтягнути кріпильні шурупи або замінити ті або інші елементи. Крім того, мінімум щорічно, необхідно робити наступні операції з обслуговування:

  • мастило та контроль усіх рухомих елементів, а також місць замикання похило-зсувної фурнітури;   
  • дозволяється використовувати тільки такі засоби для очищення та мастила, які жодним чином не можуть пошкодити антикорозійний захист фурнітури; Усі регулювання, а також заміна елементів фурнітури можуть проводитись тільки працівниками спеціалізованої установи. Під час обслуговування поверхні вікон або балконних дверей, наприклад, під час фарбування або полірування, усі елементи фурнітури повинні бути захищені від попадання на них фарбувальних або інших речовин, що сприяють забрудненню.

Ви можете запросити фурнітуру для будь-якого вікна, і у нас Ви також можете вікна ПВХ купити у Дніпрі. Наші фахівці допоможуть підібрати вам найбільш оптимальне рішення, навіть при нестандартному рішенні. Ми запропонуємо вам якісну фурнітуру для вікон ПВХ, виробники якої перевірені довгими роками співпраці з гарантією високої якості.

У нас ви знайдете великий вибір варіантів фурнітури, її кольорів та виробників і зможете відразу вікна рехау купити Дніпро,у нашому виставковому салоні, якщо буде потреба. Фурнітуру для ПВХ вікон також можна буде купити у нас у виставковому залі або замовити у виробника, внісши часткову передоплату.

Loading...
Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок