• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

Профіль REHAU Euro-Design 60

Вікна Rehau переваги та недолікипрофільні системи REHAU Euro-Design 60

Переваги

Профіль REHAU Euro-Design 60 має трикамерну будову з монтажною глибиною 60 мм. За останніми вимогами до теплоізоляції житлових приміщень така система рекомендована до застосування в ІІ температурній зоні України (Південь країни та Закарпаття).

Система з монтажною глибиною 60 мм є економічно обгрунтованим вибором для застосування в різноманітних будівельних проектах, оскільки забезпечує оптимальне співвідношення ціни та якості.

 

Профіль REHAU Euro-Design 70

ПеревагиПВХ окна REHAU Днепр

Вікна, які виготовлені з профільної системи Euro-Design 70 забезпечать найкращий рівень теплоізоляції оселі та зменшуть тепловитрати у зимовий період. Також такі вікна влітку добре тримають температуру у приміщенні. А тому з ними ви будете заощаджувавти кошти на опаленні та кондиціюванні.

До того ж вони задовольняють майже усі вимоги до дизайну та вдосконалюють інтер'єр Вашого будинку. Різноманіття форм і кольорів стулки у поєднанні з покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості.

  •     Застосовується для виготовлення вікон та балконних дверей.
  •     Оптимальний вибір як для об'єктного, так і приватного будівництва.
  •     Підходить для модернізації старого житлового фонду у звязку з потребою збереження теплової енергії взимку.

Завдяки широкому вибору додаткових профілів систем REHAU, це дозволяє реалізувати різноманітні архітектурні рішення, головними характеристиками яких залишаються якість та економічність. З інтеграцією, наприклад, системи Ecosol-Design 70 в систему Euro-Design тепер Ви можете обрати стулку стандартної висоти (60 мм) чи зменшеної (54 мм), яка забезпечить кращу інсоляцію приміщення.

Система кольорових рішень REHAU відкриває різноманітність варіантів декорів, а це більш ніж 40 варіантів декорів та більше двухсот  кольорів можна обрати для реалізації задуманного зовнішнього вигляду. Також можна оздобити вікна за допомогою алюмінієвих накладок.

Профіль REHAU Brillant-Design

Ефективна теплоізоляція у поєднанні з вдосконалим дизайном.

Відмінна теплоізоляція вікон з профілю REHAU Brillant-Design забезпечує затишок та комфорт, навіть коли на вулиці сніпрофіль REHAU Brillant-Design г та заметіль. Завдяки глибині коробки 70/80 мм та двом контурам ущільнення вікна з профілю REHAU Brillant-Design надійно захищають від холоду, протягів, вологи та пилу.
П'ять повітряних камер виконують функцію ізолюючого бар'єру між низькою температурою зовні та високою температурою всередині приміщення (або навпаки влітку). Така будова профілю забезпечує надзвичайно високі показники коефіцієнту опору теплопередачі.

Переваги та можливості застосування

  •     Висока теплоізоляція дозволяє заощадити кошти на опаленні та кондиціюванні.
  •     Ширина камери армування 35 мм дозволяє застосовувати армування з високими статичними характеристиками для виготовлення конструкцій великих розмірів. Найкращий вибір для будівництва нового житла преміум-класу.
  •     Дозволяє створити ексклюзивний дизайн і підкреслити індивідуальність.
  •     Рекомендована для реконструкції та ремонту старого житла. Оптимально підходить для будівель з низьким споживанням енергії.
  •     Застосовується для виготовлення вікон, балконних та вхідних дверей будь-якої форми та складності.
Завдяки технології High Definition Finishing/HDF, профіль REHAU Brillant-Design вирізняється ідеально гладкою глянцевою поверхнею. HDF забезпечує низьку пористість профілю, тому бруд майже не затримується на його поверхні, а вікна на багато років зберігають свій гарний  вигляд.

Різноманітні кольорові рішення, а також лакування та/або алюмінієві накладки.
Дозволяє виготовити вікна не тільки традиційної прямокутної форми, а й складні фігурні конструкції: круглі, трикутні, трапецієподібні.

Вхідна група REHAU Brillant-Design

Початок будівництва любого приміщення або планування ремонтних робіт у будинку зазвичай починають з підбору вікон та дверей. Якісні сучасні двері мають забезпечити високу теплоізоляцію і комфортний мікроклімат в споруді, мати високий рівень захисту, служити довго і надійно, а ще – бути невід'ємною та важливою складовою вишуканого вигладу будинку чи іншої споруди.

Двері та вікна з цієї профільної системи REHAU відповідають всім визначеним вимогам: надійні та легкі у догляді, з надзвичайно якісною поверхнею та особливо вишуканим дизайном.
Навіть якщо зробили вікна  великої площі, все одно профілі REHAU Brillant-Design захищає  від холоду, добре шумоізолює  створюючи затишок і комфорт.

Профіль REHAU SYNEGO

Вікна SYNEGO – найкращий спосіб заощадити! З ними Ви до 50% підвищете теплоізоляцію у Окна ПВХ купить в Днепрепорівнянні зі звичайними вікнами. З SYNEGO Ви суттєво зменьшите витрати на опалення та на кондиціювання. Ви отримаєте комфорт на довгі роки!

"Вимкніть" шум та відчувайте спокій в середені дому, навіть коли дуже гучно на вулиці!
Гучний транспорт, будівництво поряд – шум деколи заважає та нервує... А це вже про ризики захворювань на серцево-судинні недуги.
Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO изолюють шум. Тому з ними ви в оселі отримаєте  спокій та затишок і зрозумієте як це почуватися комфортно!

Приємне тепло, низькі витрати на опалення!

Старі вікна – джерело найбільших тепловтрат в оселі. Вони погано ізолюють і зазвичай технічно застарілі. В результаті через вікна втрачається тепло. Завдяки відмінним теплоізоляційним властивостям системи SYNEGO Ви зможете скоротити енерговитрати, і скорегувати рахунки за опалення!

Вхiдна група REHAU SYNEGO

Вони зустрічають відвідувачів і рідних та захищають від небажаних гостей – вхідні двері виконують багато важливих функцій. Добре, якщо при цьому вони ще й пасують до будинку та відповідають уподобанням його мешканців. З SYNEGO ви забезпечите максимальний добробут, а злодіїв, шум та холод залишите назовні.

REHAU GENEO Rau Fipro X

Енергоефективність стандарту passive house

Відсутність металевого армування всередині конструкції дозволяє уникнути пропускання холоду, через що зменшується втрата тепла . А в поєднанні з двокамерним енергозберігаючим склопакетом Ви отримаєте зразкові показники по теплоізоляції Rw до 1,65 м²K/Вт*, що заощаджує до 70% енергії**.
Додатково ця профільна система оснащена трьома контурами ущільнення і забезпечує відмінні ізоляційні властивості вікон, а матеріал ущільнення RAU-PREN є високоеластичним, морозостійким і довговічним.

Щоб вікно відповідало стандартам будинків з низьким споживанням енергії, у профілі REHAU GENEO Rau-Fipro X застосовуються спеціальні термомодулі. Така система виведена в окрему групу профілів REHAU GENEO PHZ, яка офіційно сертифікована Інститутом Досліджень Енергоефективних Споруд у м. Дармштадт (Німеччина) для застосування в будинках класу passive house.

Ваш будинок стане затишним та комфортним з таким профілем
Захистити себе від шуму сьогодні простіше, ніж будь-коли: навіть якщо Ви живете на вулиці з інтенсивним дорожнім рухом або Ваші сусіди мають гучне хобі.
Профільна система REHAU GENEO Rau-Fipro X відповідає актуальним будівельним показникам шумоізоляції класу 5 (за DIN 4109).

Матеріали надані партнером: https://www.rehau.com/

Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок