• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

 Чи можна встановлювати вікна ПВХ взимку?

Існує безліч переваг для заміни вікон протягом тихого сезону в цій галузі. Незважаючи на деякі незначні обмеження, переваги більш ніж цікаві і, безумовно, заслуговують на увагу. Вам вирішувати!

Переваги встановлення взимку дверей или ПВХ вікна Дніпро

1. Найкраща ціна установки:
Перша перевага вибору встановлення дверей або вікон взимку – це низька ціна установки, яку ви, ймовірно, отримаєте. Це просте питання «Попит і пропозиція»: оскільки професійні установники негаразд зайняті, вони часто більш відкриті для обговорення своєї ціни. І будьте впевнені: професійні монтажні бригади легко адаптуються до будь-яких умов, включаючи холодні зимові.

Вікна ПВХ купити у Дніпрі

2. Конкурентоспроможні ціни на продукти ПВХ 
Коли ви ведете бізнес зі спеціалізацією виробництва дверей та вікон ПВХ, часто можна домовитись про ціну покупки протягом зими. Справді, протягом спокійнішого сезону місцеві виробники регулярно пропонують знижки на свою продукцію. Оскільки вартість нових зовнішніх дверей або нових вікон іноді може представляти для деяких суттєву інвестицію, очікування на розумний зимовий ціновий вибір може бути розумним вибором.
3. Коротші терміни:
Знову ж таки, оскільки в індустрії ПВХ зима - затишшя, ви часто віддаєте перевагу більш стислим термінам, чи це виробництво, доставка або установка. Уся тимчасова шкала скорочується: ваші продукти виготовляються швидше, тому їх можна доставляти швидше, та їх часто можна встановити… швидше. Безперечно, суттєва перевага!
 
Про нас:
ДТК Южтехкомплекс - компанія, що спеціалізується на створенні систем вхідних дверей та вікон ПВХ вищої якості.
 
Детальніше про Вікна Rehau купити у Дніпрі
 
Докладніше про те як рекомендуємо вікна ПВХ купити у Дніпрі
 
Обмеження на встановлення дверей або вікна взимку
Чи є якісь реальні недоліки в установці зовнішніх дверей чи вікон, коли на вулиці холодно?
Ні. Продукти ПВХ будуть виконувати свою функцію так само, і їх установка, якщо вона буде зроблена професіоналами, буде такою ж гарною та ефективною. Тим не менш, два невеликі обмеження повинні бути взяті до уваги.
По-перше, температура. Мінімальний температурний поріг, необхідний для встановлення дверей взимку або встановлення вікна взимку, становить мінус 10 градусів за Цельсієм (-10nbsp; C) через герметик, який необхідно наносити на зовнішню периферію виробу. Нижче за цю температуру герметики не прилипають належним чином, що робить черв'ячні сполуки неефективними.
По-друге, погана погода. У разі сильного зимового шторму або якщо очікується сильний снігопад, найімовірніше, що установку буде перенесено (для вашого блага). Тим не менш, майте на увазі, що ризик поганої погоди існує цілий рік. Справді, сильні дощі навесні або гарячі літні спеки можуть призвести до перенесення установки.
Встановлення дверей та вікон взимку? Так!
Отже, на запитання «коли встановлювати двері та вікна?» Відповідь тепер ясна: будь-якої пори року, навіть взимку! Але тільки доти, доки ви ведете бізнес з професійними виробниками та наймаєте професійних монтажників, оскільки вони зможуть виконувати роботу, необхідну ефективно та швидко.
 
Зверніть увагу, під час монтажу період дії холоду триває приблизно 30 хвилин. Компетентні установники знають, як найкраще підготувати своє робоче місце, щоб обмежити тривалість цього короткого дискомфорту та швидко закінчити  монтаж. Внутрішнє та зовнішнє оздоблення зазвичай потребує найбільшої кількості часу... але на той час «дірка» вже закрита!
 
Додаткові поради щодо встановлення дверей або вікон - навіть взимку! - не соромтеся звертатися до ДТК Южтехкомплекс, виробника дверей та вікон ПВХ у Дніпрі преміум-класу, що спеціалізується на виготовленні нестандартних вхідних дверей протягом останніх 23 років.
Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок