• +38 (067) 567-24-76
 • +38 (050) 363-81-11

Новини компанії

 • Шумозахисні теплі вікна REHAU зі знижкою 15% у Дніпрі

  АКЦІЯ!! Знижка 15% на вікна REHAU у Дніпрі діє до 15.04.23 року. Якість перевірена часом.

  Детальніше
 • Вікна Rehau переваги та недоліки

  Вивчення якості та особливостей профілів металопластикових: переваги та недоліки. Вікна та двері можуть бути високого ступеня шумоізоляції, залежно від профілю вікна можуть бути прямокутними і круглими і квадратними. Великі вікна, маленькі, прямокутні або округлені, наприклад з профільною системою REHAU SYNEGO. Вибираючи те, що Вам потрібно, відкриваються великі архітектурні можливості. Профілі від REHAU - ідеальний вибір як для новобудов, так і для реконструкції та ремонту.

  Детальніше
 • ПВХ вікна від REHAU Дніпро

  Коли справа доходить до проектування, будівництва та поточного обслуговування великих комерційних проектів, необхідно враховувати низку міркувань. Посібник охоплює ключові фактори, які необхідно враховувати для тих, кому доручено вибрати найкращі вікна для свого комерційного проекту. Як при правильному виборі вікон можна домогтися послаблення звуку, першокласної ізоляції, бажаної естетики і того, що дуже важливо для приборкання.

  Детальніше
 • Чи можна встановлювати чи міняти пластикові вікна взимку?

  Легко уявити, що усі роботи по будівництву і реконструкції на відкритому повітрі повністю припиняються після настання холодного сезону. Багато людей не наважуються встановити, скажімо, зовнішні двері або зовнішні вікна у кінці осені або в розпал зими. Проте, це можливо!

  Детальніше
 • Скільки коштують вікна та рама з ПВХ?

  Вікна ПВХ є найпопулярнішими віконними продуктами на ринку. Коли справа доходить до ринку ПВХ вікон, є багато брендів. Ціна Вікна ПВХ різних марок, звичайно, різна. То, від чого залежить ціна вікон ПВХ на ринку?

  Детальніше
 • Які сучасні вікна із ПВХ?

  Вікна ПВХ мають переваги збереження тепла, звукоізоляції, удароміцності, вогнестійкості і так далі. В даний час вікна ПВХ використовуються практично скрізь. Але на що варто звернути увагу, коли будеш придбати вікна ПВХ у Дніпрі?

  Детальніше
Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок