• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

ПВХ вікна від REHAU Ltd у Дніпрі

Завдяки чудовому зовнішньому вигляду та технічному досвіду, похило-поворотні пвх вікна Дніпро REHAU не ставлять під загрозу якість та дизайн, водночас пропонуючи гнучкий варіант для вікон будь-якого типу застосування.

ПВХ вікна від REHAU Ltd у Дніпрі

Металопластикові вікна REHAU з нахилом та поворотом забезпечують максимальне світло в кімнаті з можливістю повної або обмеженої вентиляції. За допомогою системи відкривання "нахиляй і повертай", це стильне вікно з ПВХ можна нахиляти всередину згори для нормальної вентиляції або повністю відкривати збоку для повної вентиляції. Це також дозволяє легко чистити і обслуговувати їх.

Наявні REHAU TOTAL70 70 мм, REHAU Tritec 60 мм та Passivhaus Certified GENEO, а також широкий вибір колірних покриттів профілю REHAU, завдяки чому ЮжТехКомплекс пропонує гнучкий вибір для ремонту та нових конструкцій.

Двосторонні вікна ПВХ від REHAU Ltd

Завдяки чудовій зовнішності та технічному досвіду, пов'язаному з REHAU, наше оборотне вікно з ПВХ створює нові стандарти у віконній індустрії.

Двосторонні ПВХ Вікна REHAU купити у ДнІпрі не ставлять під загрозу якість та дизайн, забезпечуючи зручну опцію для них у будь-якому типі застосування.

Наші реверсивні вікна з ПВХ роблять сучасний вигляд будь-якої будівлі та покликані забезпечити максимальне освітлення приміщення та простоту обслуговування. Їхня унікальна 180-градусна оборотна дія означає, що зовнішня поверхня може бути очищена зсередини приміщення і забезпечує високий рівень вентиляції.

При використанні у висотних будівлях поворотні вікна REHAU забезпечують просте та безпечне обслуговування вікон зсередини будівлі, оскільки стулка обертається на 180 градусів.

ПВХ вікна від REHAU у Дніпрі
Двосторонні вікна ПВХ у Дніпрі

 

Зведені вікна з ПВХ

ідеально підходять для багатоповерхових будівель з великими вікнами та є популярним вибором для офісів, квартир та таунхаусів.вітражі в металопластикових вікнах Rehau

Поворотні пластикові вікна REHAU поєднують у собі практичність та естетику, пропонуючи при цьому високий рівень світла. Наші поворотні вікна мають гнучкість, що підходить для всіх типів нерухомості, і є популярним вибором серед архітекторів та специфікаторів.

Якщо ви плануєте

Вікна Rehau купити у Дніпрі

Конструкції вікон REHAU з ПВХ поставляються через мережу окремих незалежних виробників та установників, що гарантує Вам отримання послуг місцевої компанії, що підтримується ресурсами глобальної компанії.

Один із запропонованих нами видів отримання ексклюзивних вікон – це вітражі у металопластикових вікнах.

Скління котеджу в профілі Brilliant - Design (Rehau), двосторонній золотий дуб.

Вітраж на сходовому майданчику.

Вітражі на вікнах у ванній кімнаті

Якщо ви вже готові до сучасних вітражів у своїх вікнах, приїжджайте до нас у виставковий салон і вибирайте для себе ті, що сподобалися. Усі можливі варіанти ми Вам покажемо, і Ви переконаєтеся в добротності профілів виробника REHAU.
Ви, напевно, знайдете у нас те, що шукаєте!

Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок