• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

Купити гаражні ворота Дніпро.

Автоматичні ворота, шлагбауми і автоматика до них

Ворота секційні

Секційні ворота - безпечні та надійні. Такі ворота не займають корисного місця, оскільки секції з панелей пересуваються по рейках, які встановлені під  стелю приміщення. Широке застосування об'єктів - автосервіси, підземні гаражі і паркінги, промислові ділянки і приватні території.

Ворота відкатні

Відкатні ворота - не вимагають додаткової території для їх відкривання, оскільки вони відкочуються уздовж паркану. Популярний вид воріт. Відкривання механічне або з автоматикою.

Розпашні ворота

Розпашні ворота - класична та проста конструкція, що складається з розпашних стулок, полотна різного матеріалу та петель, які дають безшумне відкривання. Поруч із розпашними воротами можна встановити хвіртку або зробити її в полотні.

Від ТДК ЮжТехКомплекс ми надаємо у ваше розпорядження наших експертів з гаражних воріт у Дніпрі для монтажу та складання. Якщо ви шукаєте компанію з досвідом в гаражних воротах у Дніпрі та околицях, ви знаходитеся у правильному місці.

  • Ми маємо великий досвід у галузі маркетингу та встановлені гаражних воріт у будинках, на підприємствах, в співтовариствах і в приватних будинках, а також у багатьох інших. Ми пропонуємо індивідуальне обслуговування відповідно до ваших потреб і вимог місця, де вони будуть встановлені.
  • Ми надаємо можливість вибору між різними моделями гаражних воріт в Естепоне та Марбельї. У TecnoPVC ми адаптуємось до ваших потреб; Тому ми пропонуємо гаражні ворота різних кольорів та з ефектом дерева. На додаток до різних систем відкривання : відкидні, розсувні і секційні, а також двері для залізних магазинів.
  • Ми є компанією, що спеціалізується на установці гаражних воріт в Эстепоне, і ми працюємо з престижними брендами для комерціалізації наших розсувних гаражних, відкидних та секційних воріт. При цьому ми прагнемо запропонувати максимальні гарантії та рівні якості, тому що ми хочемо, щоб усі наші клієнти знаходили якість, професіоналізм та обробку, які вони шукають в естетиці та функціональності своїх гаражних воріт.
Якщо ви шукаєте гаражні ворота в Дніпрі, зв'яжіться з нами без зобов'язань. Наша відмінна професійна траєкторія дозволяє нам пропонувати наші послуги в різних містах України.
Чому варто встановити гаражні ворота?
Наявність гаражних воріт відповідно до того, що зараз існує на ринку, є відмінним варіантом. Завдяки передовим технологіям та різним системам відкривання досягається більше використання простору, безпеки та естетики.
  • Теплоізоляція
  • Великі розміри
  • Більше простору
  • Акустична ізоляція
Ми прагнемо запропонувати своїм клієнтам рішення, які вони шукають у гаражних воротях. Ми пропонуємо широкий вибір моделей, кольорів, форм, закінчень та систем відкривання. Все, що вам потрібно для гаражних воріт, знаходиться в ТДК ЮжТехКомплекс.
Хоча, можливо вам буде вигідно у нас замовити і вікна REHAU у Дніпрі або будівництво лоджії, приїжджайте до нас у виставковий салон, ми усю продукцію вам покажемо і відповімо на питання, що Вас цікавлять.

Гаражні ворота Дніпро купити

Автосалон «MERCEDES»
(у стадії будівництва),
м. Дніпро, ул.Стартова

Ворота алюмінієві, що складаються («гармошка»), тип AFW – виконані з алюмінієвих трубчастих профілів з термоізоляційною перегородкою. Розмір 3600 х 3500 (Н) (проїзд у світлу 2860 х 3300). Ворота із заповненням 6,4 VSG –10 Ar – 6.4 VSGi по усій поверхні. Ворота з ручним відкриттям.

Гаражні ворота алюмінієві, що складаються

Автокомплекс, м. Дніпро, вул. Павлова

Ворота підйомні промислові секційні, розмір 3500 х 3375 (Н) (3 фільонки по ширині, 6 секції по висоті), тип воріт ALR 40 B – виконані із стандартних алюмінієвих трубчастих профілів, без термоізоляції, з натуральним склом 6 мм VSG по всій поверхні.

Гаражні ворота підйомні промислові секційні Дніпро

Ворота підйомні промислові секційні

розмір 4800 х 2220 (Н) (2 фільонки по ширині, 3 секції по висоті), тип воріт ALS 40 B – виконані із стандартних алюмінієвих трубчастих профілів, без термоізоляції, з натуральним склом 6 мм VSG - триплекс та з декоративною білою матовою плівкою. виробництва «Solar Gard» з внутрішньої сторони по всій поверхні скління

Купити гаражні ворота Дніпро

Комплексний автосалон
«MITSUBISHI», «HYUNDAI», «KIA MOTORS»,
м. Павлоград

Ворота підйомні промислові секційні, розмір 4400 х 2920 (Н) (2 фільонки по ширині, 4 секції по висоті), тип воріт ALS 40 B B – виконані із стандартних алюмінієвих трубчастих профілів, без термоізоляції, з натуральним склом 6 мм VSG - триплекс і декоративною білою матовою плівкою виробництва «Solar Gard» з внутрішньої сторони по всій поверхні скління.

Гаражні ворота Дніпро купити

Центр обслуговування автомобілів «TOYOTA»,
м. Дніпро

Ворота підйомні, промислові секційні, моделі SPU 40 розмір 3100 х 2625 (Н) без хвіртки та з хвірткою. Виконані із гарячеоцинкованих сталевих секцій із подвійними стінками з теплоізоляцією, рівномірний розподіл гофр. Колір зовні металік.
Центральна секція алюмінієва, цільноскляна (склопакети з двох прозорих пластмасових стекол).

Гаражні ворота Дніпро купити

Приватна будівля, м. Дніпро

Гаражні секційні ворота LPU 40, розмір 2750х2250 (Н), полотно воріт з L гофрами.
Колір – зовні слонова кістка.

Гаражні секційні ворота LPU 40 Дніпро купити

Ворота зовнішні

розпашні, фільончасті, сталеві, товщина стінки 2,5 мм.
Колір – темно-коричневий

розпашні, фільончасті, сталеві ворота вуличні

Автомийка м. Дніпро

Ворота підйомні, промислові секційні, моделі SPU 40 розмір 3000 х 2625 (Н) без хвіртки та з хвірткою. Виконані із гарячеоцинкованих сталевих секцій із подвійними стінками із теплоізоляцією, рівномірний розподіл гофр. Колір назовні білий алюміній. Ворота зі склінням – 2 врізні вікна з подвійним, прозорим пластмасовим склом.

Ворота підйомні, промислові секційні Дніпро

Комплексний автосалон «PORSСHE»,
м. Дніпро

Ворота підйомні промислові секційні, тип воріт ALR 40 B, розмір 3000 х 2500 (Н), виготовлені зі стандартних алюмінієвих трубчастих профілів, без теплоізоляції, з подвійним прозорим пластмасовим склінням.

Автоматичні ворота HORMANN Дніпро
Шлагбаум – дорожній 6 м безперервне використання, час відкриття 12 с. шлагбаум Дніпро

Наша адреса: м. Дніпро, вул. Гоголя, 15
тел. 050-363-81-11, 067-567-24-76

Loading...
Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок