• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

ПВХ вікна Дніпро купити

1. Вплив якості профілю
Подивиться на зовнішній вигляд профілю. Високоякісні профілі ПВХ містять антивікові і ультрафіолетові хімічні компоненти. Зовні колір має бути синьо-білим, а не білим або молочно-білим. Зазвичай профілі, що використовуються на півдні, є трьохпорожнинними конструкціями. Профілі із закритими дренажними камерами та ізоляційними камерами, арматурні камери. Колір занадто білий або сірий, що вказує на те, що стабільних компонентів в матеріалі недостатньо, і їх легко постарити і пожовтіти. Профілі середньої та низької якості стали білого та жовтого кольору. Оскільки формула профілю містить більше кальцію, сонцезахисна здатність погана, і через декілька років вона стане жовтою до старіння, деформації та розтріскування.
2.  Вплив товщини профілюВплив ПВХ вікна і рами на вартість
Для вікон ПВХ рама має чотири товщини: 60 мм, 70 мм, 80 мм та 86 мм. Чим товще профіль, тим вища ціна. Як правило, сталеві профілі завтовшки 60 підходять для використання на шостому поверсі або нижче і товщиною не менше 80 на шостому поверсі.
3. Вплив товщини сталевого облицювання.
Щоб посилити сталевий профіль, сталеве облицювання має бути затиснуте всередині вікна і рами ПВХ, а сталеве облицювання має два градуси: 1,2 мм і 1,5 мм. Стандарт завтовшки 1,2 мм, що досить для звичайних домашніх господарств.
4. Вплив апаратних джерел
Залежно від того, чи імпортуються склопакети, або профіль або виробляється на місцевому заводі, буде  також визначатися вартість ПВХ вікна для кожного випадку своя.
Також має значення на вартість вживаная фурнітура, а якщо й відомий виробник, то й тут  ви переплатите кошти зайві.
5. Вплив ПВХ вікна і рами на вартість
Ви можете запросити прорахунок вікна ПВХ купити у Дніпрі у компанії ДТК ЮжТехКомплекс. Наші фахівці допоможуть підібрати вам найбільш оптимальне рішення, навіть при нестандартному рішенні у розмірі та формі вікон ПВХ. Ми запропонуємо вам вікна з профілю, виробники, якого зарекомендували себе високою якістю.
Наші вікна ПВХ від заводу REHAU, тому у нас ви знайдете великий вибір варіантів і зможете відразу вікна рехау купити у Дніпрі, в нашому виставковому салоні.
Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок