• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

Вікна ПВХ купити Дніпро

Більше світла і тепла у Вашому будинку з енергозберігаючими віконними системами! Це сучасний девіз нашої компанії. Вікна ПВХ купити Дніпро
Що Ви очікуєте від нових вікон? Вони повинні щодня дарувати ще більше світла та тепла Вам та Вашій родині?

Передусім, профіль повинен бути свідомо підібраний та обраний. Враховуючи, що більшість будинків мають великі вікна і все більше будується висотних будівель з вікнами від підлоги до стелі, товщина стінки профілю має бути більшою за 2,5 мм. Внутрішня порожнина є трикамерною конструкцією із закритою дренажною та ізоляційною порожниною. Збільште порожнину, щоб вікно можна було використати десятиліттями без деформації. Крім того, такі профілі менш схильні до зміни кольору і менш схильні до старіння.

Звичайно, необхідно стежити за чистотою поверхні вікна, чи немає явних подряпин, чи є тріщини на зварювальному куті, чи гарний кут нахилу або рівний. Якісні і енергозберегаючі вікна ПВХ купити Дніпро

По-друге вам потрібно відразу обговорити теплопровідність та розрахувати потрібний варіант.

По-третє, апаратно-функціональна фурнітура має бути з гарними характеристиками та гнучким відкриттям та закриттям. Що так само краще перевірити на місці.

Вікна Rehau купити Дніпро

Високоякісне вікно має бути об'єднане з сучасним дизайном вікна, щоб мешканці раділи життю щоразу, коли дивилися у вікно. Наприклад, для житлових будівель з високим рівнем шуму на вулиці краще всього використати вікна з ПВХ з ізоляційним склом, яке має відмінні ущільнюючі і звукоізоляційні ефекти. До речі, такими ж будуть і вікна Rehau, багато хто вибрав вікна Rehau купити Дніпро, вже радіє і теплу і світлу з нашими вікнами та світлопрозорими фасадами.

Чимало уваги ми приділяємо дизайну вікон, різні варіанти вікон можуть бути розроблені відповідно до побажань замовника.

Щоб купити вікна в Дніпрі ви можете приїхати до нас у виставковий салон та вибрати найбільш підходящий варіант:

які вікна Rehau купити Дніпро

Виставковий зал:
м. Дніпро
вул. Гоголя, 15
т. 050-363-81-11
т. 067-567-24-76

Які вікна Rehau купити?

Високим європейським стандартам відповідають вікна із профільної системи REHAU ECOSOL - Design. Саме ця віконна система поєднала у собі високоякісний матеріал, ідеальний рівень виробництва і оптимальне співвідношення ціни та якості.

Витончений дизайн вікон, а саме вузька непрозора частина (поєднання рами та стулки), забезпечує попаданню в приміщення більше світла і тепла.

Характеристики:

Запрошуємо Вас до нас у виставковий салон, де Ви зможете вибрати для себе те, що сподобалося. Усі зразки профілів ми Вам покажемо, і ви переконаєтесь у добротності профілів виробника REHAU. Ви, напевно, знайдете у нас те, що шукаєте!       REHAU. Вікна для сучасного життя!

Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок