• +38 (067) 567-24-76
  • +38 (050) 363-81-11

Купити вікна Rehau Дніпро

Саме виробник REHAU дає можливість створити вітражне скління будь-якого виду приміщень, від котеджу до квартири з літнім садом. Наші довгострокові зобов'язання від імені виробника, допомагають не лише гарантовано якісно виконати роботи по склінню будинків, дач або веранди, але і ґрунтовно заявити, що якість продукції REHAU не підводила нас жодного разу. Знайти інформацію як правильно вибрати вікна REHAU купити Дніпро

Тому ми просто покажемо деякі наші роботи, щоб Ви розуміли варіанти, які виконувалися нашою компанією з вітражного скління.

Скління котеджів

Купити вікна REHAU Дніпро

Скління котеджу виконане з профільної системи Termo Des (2-х сторонній темний дуб). Для забезпечення передбаченого проектом оригінального дизайну котеджу реалізовано рішення щодо фасадного вітражного скління на висоту 2-х поверхів. При складанні вітражів використаний вертикальний посилюючий профіль. У складі одного з вітражів встановлені одностулкові вхідні двері.
Вітражне скління вхідної групи виконане з 3-х блоків вертикально об'єднаних через профіль, що підсилює.
Лаконічність у реалізації оригінального дизайну будівлі забезпечена за рахунок виконаного розподілу скління за принципом рівномірного розподілу склопакетів та дотримання рівнів горизонтальної розбивки.

вікна REHAU купити Дніпро вікна REHAU виробники у Дніпрі

Скління 2-х поверхового котеджу в профілі темний дуб, тип профілю Termo Des. Вітраж вхідної групи габаритним розміром L6000х2300 виконаний збірним з використанням вертикальних посилюючих смуг та з'єднувальних профілів "грибок". Для примикань обробки використані горизонтальні додаткові профілі.

Вікна Rehau Дніпро Вікна Rehau купити

Скління 2-поверхового котеджу в профілі TepmoDes Rehau, 2-х сторонній темний дуб. Еркерний вітраж виконаний збірним з використанням комбінації профілів та спеціальним армуванням. Для примикань обробки використані горизонтальні додаткові профілі. Панорамний вітраж виконаний збірним методом з використанням з'єднувальних профілів з армуванням та кутових профілів.

Скління котеджів у Дніпрі Вікна Rehau Дніпро купити

Будиночок з лужком

Еркерний вітраж з виходом на лужок в кольорі золотий дуб із профілю Termo Des Rehau, виконаний збірним з використанням комбінації вертикального та з'єднувального профілю "грибок" та спеціальним армуванням. Для примикання обробки використані горизонтальні додаткові профілі.

вікна Rehau Дніпро Скління з центральним вітражем і вхідною групою та бічними вітражами вікна Rehau купити

 Перукарський салон

Скління перукарського салону з центральним вітражем і вхідною групою та бічними вітражами з виходами на терасу, а також вітражі виходу у внутрішній дворик, тип профілю Euro Des 70, дверей Termo Des.

Вітражі виконані збірними з використанням вертикальних посилюючих смуг та з'єднувальних профілів "грибок". Для примикань обробки використані горизонтальні додаткові профілі.

Щоб дізнатися вартість - пишіть нашим менеджерам або дзвоніть.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками та пропонуємо Вікна ПВХ купити у Дніпрі у нас.

Ви залишитеся задоволені!

Loading...
Пропонуємо
Світлопрозорі фасади
Металопластикові вікна та двері
Лоджії та балкони металопластикові
Ролети, москітні сітки, підвіконня
Гаражні ворота, шлагбауми
Новини
 
Постали питання, пишіть
Замовити
дзвінок